Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Harmonogramy

Wykłady

 

STUDIA STACJONARNE

      

Wykłady:         

 1) "Postępowanie cywilne " 

                                dr hab. Radosław Flejszar

 poniedziałek,  godz. 16.00-17.30,  ul.Krupnicza 33A, Aula A i B

 

2)"Postępowanie nieprocesowe" -SEMESTR I

                                    dr Małgorzata Malczyk

wtorek, godz. 14.30, sala 13, ul. Grodzka 53 

3) " Pisma procesowe w postępowaniu cywilnym"-SEMESTR I

                                     dr Andrzej Olaś

czwartek, godz. 17.30, sala 13, ul. Grodzka 53 

4) " Postępowanie egzekucyjne sądowe"- SEMESTR I (w roku akademickim 2019/2020 wykład     zawieszony)

                                    dr Mariusz Sorysz

 

5) "Orzeczenia w postępowaniu cywilnym"-warsztaty -SEMESTR I

                                    dr Mariusz Sorysz

środa, godz.18.30, sala 13, ul. Grodzka 53 

 

6) "Polish Arbitration Law in the Light of the UNCITRAL Model Law on International Commercial Arbitration" -SEMESTR II

                                     dr Andrzej Olaś

czwartek: godz. 17.30-19.00, sala 13, ul. Grodzka 53

 

 

    STUDIA NIESTACJONARNE

 

"Postępowanie cywilne" -wykład  SEMESTR I,II

 dr M. Malczykpiątek, godz. 15.45  s.13, ul. Grodzka 53

 

"Pisma procesowe w postępowaniu cywilnym"-warsztaty  SEMESTR II

dr Małgorzata Malczyk / dr Andrzej Olaś , s.13, ul. Grodzka 53, godz. 18.00-20.15

Ćwiczenia

Studia stacjonarne

 

dr Małgorzata Malczyk            

                               wtorek: godz. 16.00-17.30

                                            godz. 17.30-19.00

                                            godz. 19.00-20.30 II semestr

 

dr Mariusz Sorysz

                             środa: godz. 15.30-17.00

                                        godz.17.00-18.30

                                                       

 

dr Bartosz Rymkiewicz

                              wtorek: godz. 19.00-20.30 I semestr

                                        

dr Andrzej Olaś

                               czwartek: godz. 14.30-16.00

                                              godz. 16.00-17.30 

 

dr Aneta Mendrek

                               czwartek: godz. 10.00-11.30

                                              godz. 11.30-13.00

                                               godz. 13.00-14.30 

 mgr Aleksander Wróbel

                             

                                  wtorek: godz. 10.00-11.30

                                              

  mgr Piotr Fik                         

                                  poniedziałek: 19.00-20.30                                                                                      

Studia niestacjonarne

 

 

dr Mariusz Sobuś

                                sobota :  godz.  9.30-11.45 

                                                godz.11.45-14.00   

 

mgr Piotr Fik

                                 poniedziałek: godz. 17.30-19.00   

 

mgr Aleksander Wróbel

                                 wtorek: 11.30-13.00 

Seminaria

Studia stacjonarne

 

dr hab. Radosław Flejszar

 

 rok IV , poniedziałek, godz. 17.45-19.15, sala 13, ul. Grodzka 53

 rok V,   poniedziałek, godz. 12.00-13.30, sala 13, ul. Grodzka 53

Studia niestacjonarne

 

profdr hab.Sławomir Cieślak

     

 rok IV , sobota, godz. 10.00-12.15, s.13, ul. Grodzka 53

 rok V,  sobota,  godz.  12.15-14.30, s.13, ul. Grodzka 53